Ostatnie aktualności:
Witamy w portalu Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.
Dziś jest: Czwartek, 21 lutego 2019.
Aktualności
Spotkanie z młodzieżą w firmie Eko-Okna S.A. 24 stycznia 2018 r

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych (Klasa III zsz, IV a, IV b, IV d) w Wodzisławiu Śląskim zwiedzili w dniach 23 – 24 stycznia 2018 siedzibę firmy Eko-Okna S.A. w Kornicach. W trakcie spotkań młodzież poznała specyfikę produkcji stolarki okiennej i drzwiowej, administrowanie zakładem produkcyjnym oraz logistykę przedsiębiorstwa. Wycieczka odbyła się w ramach Dni Otwartych w kornickiej spółce.
Eko-Okna S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. Eko-Okna S.A. jako pierwsze w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiada też Certyfikat CE.

Uczniowie spotkali się z Anną Skrzyńska – specjalistą HR w firmie Eko-Okna S.A., która zapoznała młodzież m.in. z procesem produkcji okien, organizacją poszczególnych działów zakładu oraz możliwościami rozwoju zawodowego, które oferuje firma. Prezentowane były także stanowiska administracyjno-biurowe. Młodzież klas maturalnych znajduje się w trudnym momencie swojej ścieżki zawodowej. Muszą podjąć decyzję: co będą robić w przyszłości? Mamy nadzieję, że tego typu spotkania pomogą uczniom podjąć właściwe decyzje w wyborze własnej ścieżki zawodowej.

Organizatorem wycieczki była Pani Ilona Kotyrba.
 

Ogólnopolski Ranking Techników 2019

Informacje naborowe
Komiks
Filmy z wydarzeń Zespołu Szkół Technicznych

Kalendarium szkolne
zobacz więcej
Komitywa

Projekt Irlandia w Szkole

Projekt Irlandia w szkole

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Stacja meteorologiczna

50 lat ZST

Wolontariusze ZST

SPEAK UP

BIP ZST Wodzisław


Jakość powietrza

Polecamy
FACEBOOK


SZKOŁA W WIKIPEDII

 

Projekt

Księga absolwentów

Losowe zdjęcie
Podsumowanie wojewodzkiego wspolzawodnictwa sportowego 2009 Podsumowanie wojewodzkiego wspolzawodnictwa sportowego 2009