Ostatnie aktualności:
Witamy w portalu Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.
Dziś jest: Niedziela, 18 marca 2018.
Aktualności
Zaproszenie do udziału w IX Powiatowym Konkursie Informatyczno-Elektronicznym 01 marca 2018 r

Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim ma przyjemność zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w IX Powiatowym Konkursie Informatyczno-Elektronicznym. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych z terenu powiatu wodzisławskiego i jest konkursem indywidualnym.
Eliminacje do Konkursu zostaną przeprowadzone  w Państwa szkole. Finał odbędzie się 28 marca 2018 w Zespole Szkół Technicznych ul. Pszowska 92 w Wodzisławiu Śląskim. Dla zwycięzców i laureatów przewidziano nagrody rzeczowe.
Prosimy o zapoznanie się nauczycieli z regulaminem konkursu oraz zgłoszenie uczestnictwa szkoły w konkursie do dnia 9.03.2018, wysyłając rozwiązane przez uczniów odpowiedzi na pytania testowe na adres szkoły. Pytania eliminacyjne zostaną przesłane do Państwa  szkoły. Dokładne informacje dotyczące Konkursu znajdują się regulaminie oraz na stronie zstwodzislaw.net.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa i uczniów Państwa Szkoły do wzięcia udziału w Konkursie. Wyrażamy przekonanie, że udział młodzieży w Konkursie przyczyni się do dalszej popularyzacji informatyki i elektroniki oraz sprzyjać będzie ogólnemu rozwojowi intelektualnemu uczniów Waszej Szkoły.

Ogólnopolski Ranking Techników 2018

Informacje naborowe
Komiks
Filmy z wydarzeń Zespołu Szkół Technicznych

Kalendarium szkolne
zobacz więcej
Komitywa

Projekt Irlandia w Szkole

Projekt Irlandia w szkole

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

SPEAK UP

Stacja meteorologiczna

50 lat ZST

Wolontariusze ZST

BIP ZST Wodzisław


Polecamy
FACEBOOK


SZKOŁA W WIKIPEDII

 

Projekt

Księga absolwentów

Losowe zdjęcie
Konkurs „BHP W BUDOWNICTWIE” Konkurs „BHP W BUDOWNICTWIE”